Book Pub
Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.



 
AcasaAcasa  Ultimele imaginiUltimele imagini  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

 

 Bun venit pe Bookpub

In jos 
+4
dorin.lazar
Pui I. Ionel
katy
Alin
8 participan?i
AutorMesaj
Alin
El Inquisidor
El Inquisidor
Alin


Numarul mesajelor : 213
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 04/08/2008

Bun venit pe Bookpub Empty
MesajSubiect: Bun venit pe Bookpub   Bun venit pe Bookpub I_icon_minitimeLun 4 Aug 2008 - 20:08

Bine ati venit pe forumul nostru!

Desi termenul general este Bookpub, pe acest forum veti gasi (pe langa discutiile despre carti) incercarea de a incuraja pe cei interesati de arta scrisului, prin discutii constructive, fie ca este vorba de subiecte generale, workshop-uri, teme sau altele.

Pe site puteti gasi o sectiune intitulata "Camera de scris", unde oricine interesat sa primeasca feedback pe lucrari personale este invitat sa le posteze. Vom incerca sa cream o atmosfera degajata si in acelasi timp sa venim cu idei, pareri si impresii interesante pentru cei care scriu si cei care citesc.
Orice gen literar este binevenit - momentan nu este cazul sa impartim sectiunea de proza pe genuri (poate in viitor).

Nu uitati si de sectiunile 'offtopic' - feedback, roleplay si tejgheaua barului Wink

Ultimul lucru - regulamentul de ordine interioara este cel obisnuit fiecarui forum. Nu cred ca este cazul sa incep sa spun despre spam, cuvinte nepotrivite etc. si ca nu isi au locul aici.

Have fun!
Sus In jos
http://frostblade.wordpress.com/
katy
Nou-Venit
katy


Numarul mesajelor : 1
Varsta : 38
Localizare : bucuresti
Data de inscriere : 03/10/2008

Bun venit pe Bookpub Empty
MesajSubiect: Buna tuturor   Bun venit pe Bookpub I_icon_minitimeVin 10 Oct 2008 - 15:32

Desi m-am inregistrat saptamana trecuta,abia astazi am avut ceva mai mult timp sa citesc discutiile si sa va salut in mod oficial.Am descoperit intamplator acest book pub si mi se pare destul de interesant si relaxant in acelasi timp.
Well...am 22 de ani,printre altele imi place sa si citesc si cam atat pt inceput.
Numai bine wave
Sus In jos
Pui I. Ionel
Mușteriu
Mușteriu



Numarul mesajelor : 13
Data de inscriere : 17/07/2009

Bun venit pe Bookpub Empty
MesajSubiect: Re: Bun venit pe Bookpub   Bun venit pe Bookpub I_icon_minitimeDum 19 Iul 2009 - 21:46

Pare frumos forumul,dar cam puțină lume intră.
Sus In jos
dorin.lazar
El Inquisidor
El Inquisidor
dorin.lazar


Numarul mesajelor : 109
Varsta : 44
Localizare : Brașov
Data de inscriere : 04/08/2008

Bun venit pe Bookpub Empty
MesajSubiect: Bine ați venit   Bun venit pe Bookpub I_icon_minitimeLun 10 Mai 2010 - 8:50

Bun venit tuturor. Nu vă fie teamă de lipsa de activitate Wink Un pic de lene nu a omorît pe nimeni niciodată.
Sus In jos
http://dorinlazar.wordpress.com/
Lucia Blue Flower
Nou-Venit



Numarul mesajelor : 2
Varsta : 39
Data de inscriere : 16/09/2010

Bun venit pe Bookpub Empty
MesajSubiect: Re: Bun venit pe Bookpub   Bun venit pe Bookpub I_icon_minitimeJoi 16 Sept 2010 - 15:27

Salut, eu sunt Lucia. Astazi v-am descoperit intamplator, cautand niste informatii si pareri despre un autor. study Mi-a placut ce am gasit aici si mi-ar placea sa ma alatur si eu discutiilor desi, cum zicea cineva inaintea mea, pacat ca nu intra mai multa lume. Smile
Sus In jos
mylovegiulia
Nou-Venit



Numarul mesajelor : 1
Data de inscriere : 16/01/2011

Bun venit pe Bookpub Empty
MesajSubiect: Re: Bun venit pe Bookpub   Bun venit pe Bookpub I_icon_minitimeDum 16 Ian 2011 - 17:14

buna,ma numesc iulia...doar acum m-am inscris pe site si imi doresc sa am parte aici de multe discutii interesante...
eu m-am inscris pentru simplu fapt ca iubesc sa discut despre tot ce se scrie,,,in special despre poezii,chiar am si un site unde imi postez poeziile si sper sa va placa ceea ce scriu....
Sus In jos
calatorul
Nou-Venit



Numarul mesajelor : 3
Data de inscriere : 21/03/2011

Bun venit pe Bookpub Empty
MesajSubiect: Salutare   Bun venit pe Bookpub I_icon_minitimeLun 21 Mar 2011 - 21:12

Bine v-am gasit, si inca ce bine ca v-am gasit ... e ideal pentru mine personal acest mod de relaxare pe care acest forum il ofera... in speranta a tot mai multi utilizatori ... Very Happy
Sus In jos
Mihale
Nou-Venit



Numarul mesajelor : 3
Data de inscriere : 26/05/2011

Bun venit pe Bookpub Empty
MesajSubiect: Re: Bun venit pe Bookpub   Bun venit pe Bookpub I_icon_minitimeJoi 26 Mai 2011 - 12:34

Salutare tuturor! Ma alatur si eu acestui forum, desi in ultimul timp nu am mai avut asa de mult timp sa citesc...deh ...
Mihaela
Sus In jos
Continut sponsorizat





Bun venit pe Bookpub Empty
MesajSubiect: Re: Bun venit pe Bookpub   Bun venit pe Bookpub I_icon_minitime

Sus In jos
 
Bun venit pe Bookpub
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Bine ati venit
» am venit
» In sfarsit!
» Bine am venit!
» Am venit, bine? :D

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Book Pub :: Informatii site :: Bine ati venit-
Mergi direct la: