Book Pub
Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.



 
AcasaAcasa  Ultimele imaginiUltimele imagini  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

 

 In sfarsit!

In jos 
2 participan?i
AutorMesaj
scrie_macar_prostii
Nou-Venit



Numarul mesajelor : 3
Varsta : 31
Data de inscriere : 23/11/2010

In sfarsit! Empty
MesajSubiect: In sfarsit!   In sfarsit! I_icon_minitimeMar 23 Noi 2010 - 23:52

In sfarsit am gasti un loc in care pot sa postez scurte povestiri fantasy sau chiar inceputuri mult prea ambitioase de carti din acelasi gen. Si partea cea mai buna? Pot face asta in romana. Sa stiti ca merita sarbatorit! Smile

De mult urmaresc sectia de pe Yahoo!Answers, Books & Authors, pentru a vedea ce le trece prin minte altor adolescenti sa astearna pe ecran. De la idei de carti pana la sfaturi cum sa-ti imbunatatesti modul de a scrie, de toate gasesti acolo. Partea proasta: nu e in romana. Asadar, ca sa primesc feedback ar fi trebuit sa scriu in engleza.

Cat despre mine pot spune ca sunt o tipa de 18 ani careia ii place natura, diminetile de primavara, ski-ul, desenul, cafelele tari, urasc pernele moi si BAC-ul (m-a cam dus valul). Evident, imi place sa inventez scurte povestiri (care din lipsa de editat suficient arata asemeni unui mic roman-- ceea ce nu e bine). Cartile mele preferate sunt: Harry Potter, LotR, Memoriile unei Gheise, Ingeri si Demoni, Portile de Cristal, Pantalonii Calatori. Nu-mi mai vin in minte alte titluri... E destul de tarziu si Titu Maiorescu m-a omorat.

Sper sa ma revedeti curand cu ceva posturi. Pana atunci, va transmit ca sunteti foarte tari pentru ceea ce faceti.

Aga.
Sus In jos
Nana Yrumi
Mușteriu
Mușteriu
Nana Yrumi


Numarul mesajelor : 30
Varsta : 30
Localizare : tulcea
Data de inscriere : 13/02/2010

In sfarsit! Empty
MesajSubiect: Bun venit!   In sfarsit! I_icon_minitimeMier 24 Noi 2010 - 17:49

Buna,ma numesc Ana si,la fel ca si tine imi plac cartile fantasy, cheers si din cauza aceasta am inceput si eu sa scriu tot felul de mici-mari povesti.
Cartile mele preferate sunt:Harry Potter,Lotr,Cronicile Wardstone,Memoriile unei gheise..etc etc etc...

De abea astept sa citesc din scrierile tale...

gambare....

sayonara Very Happy
Sus In jos
http://kokoro-no-iro.blogspot.com/
scrie_macar_prostii
Nou-Venit



Numarul mesajelor : 3
Varsta : 31
Data de inscriere : 23/11/2010

In sfarsit! Empty
MesajSubiect: Re: In sfarsit!   In sfarsit! I_icon_minitimeMier 24 Noi 2010 - 23:30

Ma bucur de cunostinta, Ana. Abea astept sa facem schimb de critici sau laude Very Happy.

Pana la urma nu a trebuit sa astepti mult. Deja prima povestioara e uploadata! Woohoo! Cand ai timp treci pe la setiunea de proza:D.
Sus In jos
Continut sponsorizat





In sfarsit! Empty
MesajSubiect: Re: In sfarsit!   In sfarsit! I_icon_minitime

Sus In jos
 
In sfarsit!
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Book Pub :: Informatii site :: Bine ati venit-
Mergi direct la: