Book Pub
Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.



 
AcasaAcasa  Ultimele imaginiUltimele imagini  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

 

 buna, carte in derurare, nevoie de pareri si informatiii,

In jos 
AutorMesaj
Arina
Nou-Venit



Numarul mesajelor : 1
Data de inscriere : 15/07/2011

buna, carte in derurare, nevoie de pareri si informatiii, Empty
MesajSubiect: buna, carte in derurare, nevoie de pareri si informatiii,   buna, carte in derurare, nevoie de pareri si informatiii, I_icon_minitimeVin 15 Iul 2011 - 14:57

buna, numele meu ete Arina......si pot spune ca an o imaginatie bogata si nerabdatoare care m-a inpins sa incep sa scriu o carte, pe langa celelalte cateva poezii mazgalite de mine........
ce am aflat nu este usor sa scrii o carte dar este un efort frumos si poate intr-o zi va da roade.....
idee e urmatoarea ca nu prea sunt la curent cu modul in care se publica in Romania.....proceduri....pasi.....lucruri de stiut...
astept orice informatii pe care mi le puteti oferi legate de subiect...... pana acum nu mi-am imaginat ca voi ajunge sa fiu interesata de a publica ceva, desi poezii si texte am inceput sa scriu cam din a clasa a 7. acum am 19 ani si cred ca mi-am antrenat scrisul ca sa pot crea ceva frumos.....
Astept informatiii pentru a inceasta "scriitoare stangace ce s-a trezit acum sa nu se mai ascunda"



merciiii Very Happy
Sus In jos
 
buna, carte in derurare, nevoie de pareri si informatiii,
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Buna!!
» Buna...
» Buna!
» buna!!!
» Buna

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Book Pub :: Informatii site :: Bine ati venit-
Mergi direct la: