Book Pub
Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.



 
AcasaAcasa  Ultimele imaginiUltimele imagini  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

 

 buna!!!

In jos 
2 participan?i
AutorMesaj
aly2007
Nou-Venit



Numarul mesajelor : 1
Data de inscriere : 04/01/2010

buna!!! Empty
MesajSubiect: buna!!!   buna!!! I_icon_minitimeLun 4 Ian 2010 - 3:48

buna!!! 599630 buna imi pare bn ca am descoperit acest site, sincer nu eram in cautarea lui dar pur si simplu am dat peste el.si sunt entuziasmata ,imi place sa citesc desi sincer no pre fac foarte des imi place sa scriu ,poezii, proze sau mai degraba sa relatez mici capitole din viata de zi cu zi in versuri cu rime sau nu buna!!! 571887 . felicitari pt site e unul foarte bun buna!!! Icon_sunny !!!!!!!!!
Sus In jos
dorin.lazar
El Inquisidor
El Inquisidor
dorin.lazar


Numarul mesajelor : 109
Varsta : 44
Localizare : Brașov
Data de inscriere : 04/08/2008

buna!!! Empty
MesajSubiect: Re: buna!!!   buna!!! I_icon_minitimeLun 10 Mai 2010 - 8:49

aly2007 a scris:
buna!!! 599630 buna imi pare bn ca am descoperit acest site, sincer nu eram in cautarea lui dar pur si simplu am dat peste el.si sunt entuziasmata ,imi place sa citesc desi sincer no pre fac foarte des imi place sa scriu ,poezii, proze sau mai degraba sa relatez mici capitole din viata de zi cu zi in versuri cu rime sau nu buna!!! 571887 . felicitari pt site e unul foarte bun buna!!! Icon_sunny !!!!!!!!!

Salut! Bine ai venit. Din păcate locul ăsta e mai tăcut, așa... activitate mai puțină, dar ești bine venit(ă)
Sus In jos
http://dorinlazar.wordpress.com/
 
buna!!!
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Hei, buna! :)
» Buna
» Buna!!
» Buna...
» Buna!

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Book Pub :: Informatii site :: Bine ati venit-
Mergi direct la: