Book Pub
Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.



 
AcasaAcasa  Ultimele imaginiUltimele imagini  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

 

 Buna dimineata tuturor!!!

In jos 
2 participan?i
AutorMesaj
Oana Banuta
Nou-Venit
Oana Banuta


Numarul mesajelor : 1
Varsta : 30
Localizare : Cluj Napoca
Data de inscriere : 09/04/2010

Buna dimineata tuturor!!! Empty
MesajSubiect: Buna dimineata tuturor!!!   Buna dimineata tuturor!!! I_icon_minitimeVin 9 Apr 2010 - 8:31

Buna!!! Ma numesc Oana si sunt din Cluj. Smile Imi pare tare bine ca am ajuns si eu pe aici. Asa sper ca o sa imi fac prieteni noi, cu care o sa imi pot impartasi pasiunile. Mie imi place tare mult sa scriu poezii. Imi place lectura dar in special teatrul. Sunt la liceul de actorie si imi doresc tare mult sa ajung actrita.
Imi plac lucrurile frumoase si sincere si iubesc sa iubesc! Smile
Sus In jos
http://tsart.ablog.ro
dorin.lazar
El Inquisidor
El Inquisidor
dorin.lazar


Numarul mesajelor : 109
Varsta : 44
Localizare : Brașov
Data de inscriere : 04/08/2008

Buna dimineata tuturor!!! Empty
MesajSubiect: Re: Buna dimineata tuturor!!!   Buna dimineata tuturor!!! I_icon_minitimeLun 10 Mai 2010 - 8:48

Oana Banuta a scris:
Buna!!! Ma numesc Oana si sunt din Cluj. Smile Imi pare tare bine ca am ajuns si eu pe aici. Asa sper ca o sa imi fac prieteni noi, cu care o sa imi pot impartasi pasiunile. Mie imi place tare mult sa scriu poezii. Imi place lectura dar in special teatrul. Sunt la liceul de actorie si imi doresc tare mult sa ajung actrita.
Imi plac lucrurile frumoase si sincere si iubesc sa iubesc! Smile
Bine ai venit! Smile
Sus In jos
http://dorinlazar.wordpress.com/
 
Buna dimineata tuturor!!!
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Bun venit pe Bookpub
» Buna tuturor !
» Buna!!
» Buna...
» Buna!

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Book Pub :: Informatii site :: Bine ati venit-
Mergi direct la: