Book Pub
Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.



 
AcasaAcasa  Ultimele imaginiUltimele imagini  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

 

 Twilight vs Cronicile Vampirilor

In jos 
AutorMesaj
aly_28
Nou-Venit
aly_28


Numarul mesajelor : 2
Varsta : 42
Localizare : tecuci
Data de inscriere : 31/12/2009

Twilight vs Cronicile Vampirilor Empty
MesajSubiect: Twilight vs Cronicile Vampirilor   Twilight vs Cronicile Vampirilor I_icon_minitimeJoi 7 Ian 2010 - 12:02

Am citit opiniile voastra despre seria Twilight, si am remarcat o oarecare ...aversiune sa ii spunem asha. Mi-e una chiar mi se pare ca e scrisa super bine ( bineinteles ca am citit varianta in romana Wink si bineinteles ce stiu eu ! nu am experientza in a scrie ceva de genul asta , in afara paginilor din jurnal unde dunt doar ganduri Very Happy ). Am facut o comparatie cu seria Cronicile Vampirilor ( anne rise - desi nu am terminat de citit seria) ...mi se pare ca twilight chiar merita o bila alba. Cartea (seria mai bine zis; ptr ca dupa ce am terminat o cartea TREBUIA sa o incep pe cealalta Very Happy ) reuseste sa te acapareze cu totul, deci nu mai fiti chiar atat de carcotasi eyes Wink Very Happy. Cronicile Vampirilor imi place povestea e chiar super , si acum ma intreb de ce am evitat de fiecare data sa vad filmul scratch insa ...sincer eu ma cam " impiedic " de prezenta povestitotului (sau cel putin in Interviu cu un vampir..caci pe asta o citesc acum ..trebuie sa recunosc ).
Sus In jos
 
Twilight vs Cronicile Vampirilor
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Carti cu vampiri

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Book Pub :: Discutii literare :: Despre carti-
Mergi direct la: