Book Pub
Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.



 
AcasaAcasa  Ultimele imaginiUltimele imagini  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

 

 Fraze de inceput

In jos 
+11
Thelma
sunbeam
mvs
wednesday
dorin.lazar
Elle G.
Jen
irinutza26
Ana
Theo
Alin
15 participan?i
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2
AutorMesaj
mvs
De-al casei
De-al casei
mvs


Numarul mesajelor : 51
Varsta : 46
Localizare : Bangkok
Data de inscriere : 17/08/2008

Fraze de inceput - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Fraze de inceput   Fraze de inceput - Pagina 2 I_icon_minitimeMar 22 Dec 2009 - 13:34

"Hey, Emm, where did the knickers go?" Thai Girl de Andrew Hicks


Ultima editare efectuata de catre mvs in Joi 7 Ian 2010 - 16:56, editata de 1 ori
Sus In jos
http://www.mvs.ro
mvs
De-al casei
De-al casei
mvs


Numarul mesajelor : 51
Varsta : 46
Localizare : Bangkok
Data de inscriere : 17/08/2008

Fraze de inceput - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Fraze de inceput   Fraze de inceput - Pagina 2 I_icon_minitimeJoi 7 Ian 2010 - 16:55

"Faster daddy, faster!" (Larry Welch, Mary Virginia: A Father's Story)
Sus In jos
http://www.mvs.ro
Lucia Blue Flower
Nou-Venit



Numarul mesajelor : 2
Varsta : 39
Data de inscriere : 16/09/2010

Fraze de inceput - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Fraze de inceput   Fraze de inceput - Pagina 2 I_icon_minitimeJoi 16 Sept 2010 - 11:38

Salut, eu sunt noua pe forum si vad ca nu a mai scris nimeni la acest subiect Smile
Mi-a placut tare mult ideea asta cu 'frazele de inceput'.
Am si eu cateva:
"Daca vrei sa citesti cartea asta, nu-ti bate capul. Dupa catea pagini, o sa-ti vina s-o iei din loc. Asa ca mai bine uita. Pleaca, Sterge-o cat inca mai poti. Salveaza-te." - Chuck Palahniuk - Sufocare

"Lumea te intreaba cum ai ajuns acolo. Ei vor de fapt sa stie daca s-ar putea intampla sa sfarseasca si ei pe acolo.Nu la pot raspunde la adevarata intrebare. Tot ce le pot spune e ca poti ajunge foarte usor." - Susanna Kaysen - Tinerete furata

"Mustrarile dumitale sunt fara utilitate, ca mania cuiva care bate la usa vecina inchisa, in loc de aceea pe care o cauta..." Camil Petrescu - Patul lui Procust.
Sus In jos
Continut sponsorizat





Fraze de inceput - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Fraze de inceput   Fraze de inceput - Pagina 2 I_icon_minitime

Sus In jos
 
Fraze de inceput
Sus 
Pagina 2 din 2Mergi la pagina : Înapoi  1, 2

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Book Pub :: Discutii literare :: Despre carti-
Mergi direct la: