Book Pub
Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.



 
AcasaAcasa  Ultimele imaginiUltimele imagini  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

 

 uitati-va aici...i`am new ..i`am new here :D

In jos 
AutorMesaj
aly_28
Nou-Venit
aly_28


Numarul mesajelor : 2
Varsta : 42
Localizare : tecuci
Data de inscriere : 31/12/2009

uitati-va aici...i`am new ..i`am new here :D Empty
MesajSubiect: uitati-va aici...i`am new ..i`am new here :D   uitati-va aici...i`am new ..i`am new here :D I_icon_minitimeJoi 31 Dec 2009 - 14:04

Sunt noua pe aici, ma numesc alina si cautam niste carti pe net cand am dat de "book pub" (apropo... cool pub ..felicitari thumbs up ). Sunt in cautare de prieteni cu pasiuni comune (cat de cat ); se pare ca nu ma incadrez in peisajul "de afara"... asha ca cea mai mare parte a timpului meu liber mi-l petrec citind o carte, ascultand muzica buna ( desi nu sunt in masura sa cataloghez care e muzica buna sau nu ...indraznesc sa afirm totusi sa manele nu fac parte din categoria mai sus mentionata Smile, deci ies din discutie). Ultima carte citita "Diavolul si Domnisoara Prym - Paolo Coelho" ...cea pe care o savurez acum seria " Amurg - Stephnie Meyer " ...am ajuns la Zori de zi - a 4 a carte, si trebuie sa recunosc mi-a placut fiecare cuvant din fiecare volum. Respectele mele si toate multumirile doamnei Meyer! clap( si ptr faptul ca mi-a deschis apetitul ptr carti cu vampiri Wink) ) As aprecia foarte mult recomandarilor voastre din acest gen de carti Very Happy. Multumesc ca va-ti facut 5 min sa ma "cititi" ...ma gasiti pe aici. Very Happy Toate bune!
Sus In jos
 
uitati-va aici...i`am new ..i`am new here :D
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Book Pub :: Informatii site :: Bine ati venit-
Mergi direct la: