Book Pub
Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.



 
AcasaAcasa  Ultimele imaginiUltimele imagini  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

 

 Oye!

In jos 
AutorMesaj
Elayla
Nou-Venit
Elayla


Numarul mesajelor : 2
Data de inscriere : 23/12/2009

Oye! Empty
MesajSubiect: Oye!   Oye! I_icon_minitimeMier 23 Dec 2009 - 16:02

Ma numesc Elayla si scriu acest mesaj a doua oara dupa ce calculatorul meu s-a inchis brusc. De acum inainte, voi sailva frecvent. Am 19 ani, dar am impresia ca sunt mult mai batrana deoarece anul acesta am inceput facultatea si mereu am trait cu impresia ca studentii sunt mult mai batrani. Studiez limbile straine.
M-am inscris pe acest forum dintr-un motiv marsav: ca sa imi caut noi prieteni dupa ce o parte din ei m-au acuzat ca nu pot oferi ceea ce o prietenie ofera: prezenta. De asemenea, nu cred ca voi fi aici tot timpul. Dar va cer totusi sa ma primiti.

Intr-o vreme citeam mult. M-am oprit in momentul in care mi-am dat seama ca aproape imediat dupa ce incepeam o noua carte, uitam cu desavarsire de cealalta. Probabil, asta nu ma face o persoana foarte inteligenta. Cu toate acestea, inca mai citesc. Mai rar, dar inca o fac. Uneori reiau carti pe care le-am citit deja. Momentan, ma desfat cu "1001 de nopti".

Vizionez mult anime si sunt adepta curentului "chibi", daca poate fi numit curent. Din punctul acesta de vedere, personalitatea mea e divizata: sunt cand chibi, cand pesimista. ^_^
Cam atat...

-bows-

Yoroshiku! (un fel de "imi pare bine, va rog sa-mi faceti bine..." kinda like)
Sus In jos
 
Oye!
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Book Pub :: Informatii site :: Bine ati venit-
Mergi direct la: