Book Pub
Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.



 
AcasaAcasa  Ultimele imaginiUltimele imagini  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

 

 Eeeeeu.

In jos 
AutorMesaj
miss.daydreamin`
Nou-Venit



Numarul mesajelor : 2
Data de inscriere : 09/09/2009

Eeeeeu. Empty
MesajSubiect: Eeeeeu.   Eeeeeu. I_icon_minitimeMier 9 Sept 2009 - 12:47

Neatza. Catalina,14 ani,Constanta. Fana inraita a scrisului :>.
Se presupune ca-mi place sa citesc. Atunci cand n-am pretentii in legatura cu respectiva carte sau cand n-am altceva mai tentant de facut. That's me,dudes,intotdeauna iesirile si distractia au un punct in plus la mine. Un punct pentru care as lasa orice afis. Sau carte Smile)
Asaaa...daca tot m-am demascat in legatura cu placerea cititului influentata de multi *factori externi* [Smile)] sa vedem...ce-mi place sa citesc? pe langa reviste (haha Neutral ),ceva ce tine de drama,psihologie,horror sau crima e binevenit. nu intotdeauna,ce-i drept.
In schimb,cum am zis mai sus,imi place sa scriu. Eu una nu cred ca am un stil anume,dar toti cei care m-au *invatat* prin compunerile mele imi zis mereu ceva like ' E asa deee... tine Smile)' ( a se intelege *e stilul tau* Neutral ). Sunt obsedata de muzica si de felinare. Nu-mi plac clovnii si spitalele. Smile)
In fineee.. Nice 2 meet ya'all! Smile
Sus In jos
 
Eeeeeu.
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Book Pub :: Informatii site :: Bine ati venit-
Mergi direct la: